02 lutego 2016

Ulubieńcy stycznia 2016 (nowa seria?!)

Hejka!
Dziś mam dla was ulubieńców stycznia. Postanowiłam, że co miesiąc będę wam wstawiała moich ulubieńców danego miesiąca. Będę się z wami dzielić rzeczami, które udało mi się zakupić (oczywiście tylko tymi, które dobrze się u mnie sprawdzą) będą to różne kategorie, które zobaczycie poniżej. 
KOSMETYKI: 
* Pierwszą rzeczą będzie to moja odżywka do włosów z Dove. Jest naprawdę godna polecenia. Długo szukałam dobrej odżywki do włosów, ponieważ żadna się u mnie dobrze nie sprawdzała. I właśnie ta jest idealna, odżywia i dodatkowo ułatwia rozczesywanie włosów. Zakupiłam ją w Rossmannie.
* Jak wiecie,styczeń jeszcze mrozy. Trzeba się jakoś zabezpieczyć przed popękanymi ustami i suchymi rękami.To są rzeczy, które bardzo mi w tym pomogły. A mianowicie krem do rąk z Evree i maść ochronna z witaminą A. Krem można znaleźć w drogeriach typu Rossmann, Natura, czy Daily. Natomiast maść ochronną w aptece.
 * Kolejną, już ostatnią rzeczą z kosmetyków jest masło kakaowe z Ziaji. Używam go codziennie z rana jak i wieczorem, do twarzy. Fajnie nawilża skórę, myślę ze zasługuje na bycie ulubieńcem stycznia. Również go można znaleźć w drogeriach wyżej wymienionych .
KSIĄŻKI: 
* W tym miesiącu udało mi się przeczytać jedną z najlepszych książek, jakie czytałam. Jest to książka "Musimy coś zmienić". Naprawdę bardzo mi się spodobał sposób jej napisania. Czternaście osób wypowiada się na temat związku Lei i Gabie. Książka jest bardzo interesująca i zabawna.
PIOSENKI:
Zanim podam tytuł pierwszej piosenki, muszę napisać, że jestem Directioner. Kocham 1D, także nie zdziwcie się jeśli co miesiąc, będzie jakaś ich piosenka w ulubieńcach. Emotikon wink * Jeśli ktoś jeszcze nie widział, daje link do teledysku (do każdej piosenki będzie link), który wyszedł właśnie nie dawno do piosenki "History". Piosenka jest zarąbista. Polecam przesłuchać.
* Druga, jest to piosenka Jeremiego Sikorskiego "Bez niej nie było by nas". Piosenka nie jest nowa, ale w styczniu w kółko jej słuchałam i ciągle bardzo mi się podoba.
JEDZENIE:
W tym miesiącu będą to paluszki. Ciągle miałam ochotę na nie. Jadłam i jadłam, ale już mam dość.
GADŻETY :
Mam jeden gadżet zakupiony w styczniu, z którego jestem bardzo zadowolona.
*Jest to łapka, która trzyma telefon, bardzo praktyczna używam jej np. gdy się uczę i potrzebuję przepisać coś z internetu, lub gdy leżę i nie chce mi się trzymać telefonu. Zakupiłam ją w biedronce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz